Заборона продажу алкоголю після 23:00? | Дарниця.org

Заборона продажу алкоголю після 23:00?

Так
59% (392 votes)
Ні
19% (128 votes)
нагадує "пєрєстройку"
21% (141 votes)
Total votes: 661

Comments

Ніякого сухого закону ніхто не вводив. Обмеження на продаж спиртного логічне. Меншість зловживає, більшість від цього страждає. Єдине що треба підкоригувати – час цього обмеження, а саме з 21-ї до 9-ї години. По закону з 22-ї до 8-ї години заборонено шуміти в житлових будинках та на прилеглій території. Бажаючі побавитися пивом після роботи встигають купити його до 21-ї і за годину випити.
На практиці біля житлових будинків, в яких (поряд яких) розташовані магазини із цілодобовим режимом роботи, нетверезі громадяни з вечора і до ранку влаштовують гучні гульбища із вживанням спиртних напоїв, включають на повну потужність аудіотехніку, кричать та гучно співають, чіпляються до перехожих, застосовують піротехнічні вироби. При цьому часто спалахують бійки. Дерева і кущі навколо та під’їзди таких будинків перетворилися на туалети.
Крім того, загальновідомим фактом є те, що після 21-ї години спиртні напої купують люди, які вже знаходяться у стані алкогольного сп’яніння і втратили відчуття міри. А продаж торговельними закладами алкогольних напоїв з 21-ї до 9-ї години є головним чинником різного ступеня правопорушень від дрібного хуліганства до тяжких злочинів. Дані статистики свідчать про те, що більше 50% злочинів скоюється особами, які знаходяться у стані сп’яніння, а вночі цей відсоток різко зростає.

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.